Univerzitet “Džon Nezbit” i Pozorište lutaka “Pinokio” pozivaju sve zainteresovane da iskoriste posebnu pogodnost za studente našeg Univerziteta i po ceni od 400 dinara kupe karte za dve predstave ovog pozorišta – “Izuj se”, koja je na repertoaru u nedelju, 11. decembra u 20 časova, i “Živeli su srećno” u subotu, 17. decembra u isto vreme.

Pozorište “Pinokio”, poznato po izvođenju predstava za najmlađe, odnedavno je počelo sa prikazivanjem predstava za zreliju publiku, te koristimo priliku da vas pozovemo da i vi uživate u novim postavkama ovog lutkarskog teatra.

Karte za predstave se preuzimaju na blagajni pozorišta, uoči početka predstave. Prilikom preuzimanja, neophodno je da studenti napomenu da dolaze sa Univerziteta Džon Nezbit.