Pozivamo  studente našeg fakulteta da se uključe u međunarodini projekat EUROSTUDENT tako što će popuniti onlajn upitnik klikom na link

Cilj projekta je prikupljanje podataka koji omogućavaju poređenje studiranja i života studenata u Srbiji sa stanjem u drugim evropskim zemljama.  Pored toga, identifikovaće se pozitivne i negativne strane studiranja u Srbiji, i na taj način, u skladu sa rezultatima, predložiti neka rešenja ili koraci za buduće poboljšanje studentskog statusa. U okviru ovog upitnika biće postavljena pitanja o životnom standardu, mobilnosti, perspektivama u pogledu zapošljivosti, kao i zadovoljstvu studijama.
Za popunjavanje upitnika potrebno je oko 20 minuta.

Odgovori su u potpunosti anonimni, a prikupljeni podaci biće upotrebljeni isključivo u svrhu istraživanja.

Projekat EUROSTUDENT organizuje Konferencija univerziteta Srbije (KONUS), a za sva dodatna pitanja i komentare, studenti se mogu obratiti putem mejla, na adresu eurostudent@rect.bg.ac.rs.